🇨🇿 | 3 knižní tipy od Kláry Horton

Společně s lidmi z redakce CzechCrunche jsme vytvořili knihovnu, která je plná knižních tipů pro váš osobní rozvoj, motivaci a inspiraci.

Přemýšlíte po jaké knize sáhnout? Pak dejte na Kláru Horton, zakladatelku CzechCrunch Shine komunity, která se s námi podělila o tři favority ze své nabité knihovny. Pokud hledáte inspiraci, tyto knihy stojí za to!

 1. Ego is the Enemy – Ryan Holiday
  Čtrvrtá kniha od Ryana Holidaya pojednává o zrádné povaze ega. V knize autor vysvětluje možné nástrahy, které nám tato lidská maska staví do cesty. Ryan Holiday vysvětluje proč je důležité s egem umět pracovat a bránit se mu ve všech fázích našeho života a pracovní kariéry.
  Téma publikace: osobní rozvoj, filozofie
 2. What You Do Is Who You Are – Ben Horowitz
  Ben Horowitz, Co-Founder a generální parnter Andreessen Horowitz, kombinuje ve své knize poznatky z historie podnikání a současného stavu organizací. Autor v knize vysvětluje, jak vytvořit fungující firemní kulturu pomocí čtyř základních modelů leadershipu a dosáhnout tak kvalitnějších rozhodnutí.
  Téma publikace: byznys, management
 3. Untamed – Glennon Doyle
  Třetí monografie od autorky Glennon Doyle debutovala na prvním místě v seznamu bestsellerů The New York Times po dobu sedmi týdnů. Kniha pojednává o tom, jak si každý z nás může dovolit dostatečně důvěřovat a začít nastavovat své hranice. Příběh je o smíření se svými těly, dovolení si prožívat hněv a projevení svých skrytých instinktů a to vše za účelem objevení svého opravdového já.
  Téma publikace: osobní rozvoj, autobiografie

Máte dotaz? Spojte se s Klárou na LinkedInu.

Připojte se do komunity

Budujeme největší tuzemskou databázi startupů, investorů, investičních fondů, ale i dalších lidí, kteří jsou součástí startupového ekosystému. A propojujeme je spolu.

Vstup do komunity