🇨🇿 | 3 knižní tipy od Petry Fritsch

Společně s lidmi z redakce CzechCrunche jsme vytvořili knihovnu, která je plná knižních tipů pro váš osobní rozvoj, motivaci a inspiraci.

Vždy usměvavá a plná energie – to je Petra Fritsch z redakce CzechCrunche, která má v současnosti na starosti CzechCrunch Jobs. Studuje psychologii, miluje psaní a je fanynkou společensky prospěšného podnikání. Jaké jsou její 3 nejoblíbenější knihy?

 1. Umění milovat – Erich Fromm
  Ne nadarmo se knize Umění milovat díky svému obsahu přezdívá moderní bible lásky. Známý psycholog a sociolog Erich Fromm svou knihu napsal již v roce 1956, jasně a logicky. Umění milovat závisí na schopnosti růst, vyvinout tvůrčí orientaci vůči světu i vůči sobě.
  Téma publikace: psychologie
 2. 1Q84 – Haruki Murakama
  Dvanáctý román v řadě od japonského spisovatele Haruki Murakamiho, ve kterém autor oživuje svá témata. V příběhu se prolínají dva rozdílné světy a životy hlavních postav. Jako obvykle, je těžké poznat, co je realitou a co pouhou představou. 1Q84 je fiktivním světem, kde osoby bojují o přežití a vymanění se z fiktivní reality.
  Téma publikace: fikce
 3. Sonety – William Shakespeare
  Láska, krása, politika a pomíjivost života a citů. Tyto témata obsáhl ve své básnické sbírce jeden z největších dramatiků světové literatury William Shakespeare.
  Téma publikace: světová poezie

Máte dotaz? Spojte se s Petrou na LinkedInu.

Připojte se do komunity

Budujeme největší tuzemskou databázi startupů, investorů, investičních fondů, ale i dalších lidí, kteří jsou součástí startupového ekosystému. A propojujeme je spolu.

Vstup do komunity